Caracteristici generale
| Putere totală | 100 W |
| Material | plastic ,
lemn |
| Culoare | alb |
| Alimentare | acumulator |
| Timpul de muncă | 15 ore |
| Interfețe | 3.5 mm jack ,
Bluetooth |
| Baterie | 6600 mAh |
| Dimensiuni | 574x319x366 mm |
| Greutate | 2.9 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 3.4 kg |
| Producător | Muse |
| Cod EAN | 3700460207724 |
Specificațiile și imaginile produsului Boxă portabilă Muse ML-655 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.