Caracteristici generale
| Ecran LCD | 0.96" ,
2.33" |
| Comunicare | wi-fi |
| Mod foto | 12 Mp |
| Stabilizator de imagine | da |
| Modul Time-lapse | da |
| Format inregistrare video | MP4 (H264/H265) ,
RAW |
| Unghi de vedere | 170 ° |
| Microfon | da |
| Tip memorie | microSD (până 128GB) |
| Conectori | USB type C |
| Capacitatea bateriei | 1200 mAh |
| Capacitate baterie la functionare | 90 min. |
| Culoarea | negru |
| Dimensiuni | 62x41x28 mm |
| Greutate | 85 g |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | SJCAM |
| Cod EAN | 6972476168130 |
Specificațiile și imaginile produsului Camera video sport SJCAM SJ8 Pro Black sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.