| Putere nominală | 2200 W |
| Capacitatea bateriei | 537600 mAh |
| Interfață | DC , brichetă auto , USB tip C , USB tip A , priza 220V |
| Display | da |
| Illuminarea | da |
| Încărcare de la soare | da |
| Culoarea | gri |
| Dimensiuni | 33x21x33.5 cm |
| Greutatea | 17.3 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | 3E |








