| Tip | gaming(streaming) |
| Principiul de funcționare | dinamic |
| Construcție | suspendat |
| Frecvență minimă | 50 Hz |
| Frecvență | 50 - 16000 Hz |
| Orientare | unidirecțional |
| Conectare | cu fir |
| Impedanţă nominală | 350 Ohm |
| Sensibilitate | -33 dB |
| Nivelul maxim de presiune acustică | 128 dB |
| Buton de introducere | nu |
| RGB iluminare | da |
| Cablu | da |
| Разъемы | XLR , mini-Jack 3.5 mm , USB-C |
| Material | metal |
| Culoare | negru |
| Greutate | 573 g |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Shure |






