| Sistema radio | da |
| Tip | vocal |
| Principiul de funcționare | dinamic |
| Construcție | manual |
| Frecvență | 50 - 16000 Hz |
| Orientare | supercardioid |
| Conectare | fără fir |
| Impedanţă nominală | 1000 Ohm |
| Sensibilitate | -51 dB |
| Puterea emițătorului | 30 mW |
| Gama RF | 606-630 MHz |
| Alimentare | 2xAA |
| Distanta de lucru | 90 m |
| Разъемы | XLR |
| Material | plastic , metal |
| Culoare | negru |
| Greutate | 300 g |
| Dimensiuni (LxH) | 224х53 mm |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Shure |









