| Sistema radio | da |
| Tip | vocal |
| Principiul de funcționare | dinamic |
| Construcție | manual |
| Frecvență | 50-15000 Hz |
| Orientare | supercardioid |
| Conectare | fără fir |
| Puterea emițătorului | 10 mW |
| Alimentare | 2xAA |
| Distanta de lucru | 100 m |
| Разъемы | jack 6.3 mm , XLR |
| Material | plastic |
| Culoare | negru |
| Greutate | 218 g |
| Dimensiuni (LxH) | 224x53 mm |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Shure |









