Caracteristici generale
| Standart | 2 |
| Puterea consumată | 30 W |
| Impendanța boxelor | 4 ohm |
| Frecvența de răspuns | 80Hz - 19000Hz |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni | 210x204x44 mm |
| Greutate | 2.45 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | AMC |
Specificațiile și imaginile produsului Amplificator AMC DMPA 30 Light Black sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.