Caracteristici generale
| Tipul de alimentare | acumulator |
| Tip de baterie | Li-ion |
| Tensiunea bateriei | 20 V |
| Numărul de rotații pe minut, a 2-a viteză | 33000 rot/min |
| Dimensiunea niplului | 6-8 mm |
| Dimensiuni (LxH) | 410x138 mm |
| Greutate | 2 kg |
| Caracteristici | fără baterie |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Crown |
Specificațiile și imaginile produsului Maşina de frezat Crown CT26010HX sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.