Caracteristici generale
| Putere | 1200 W |
| Tipul de alimentare | de rețea |
| Numărul de rotații pe minut, 1-a viteză | 30000 rot/min |
| Cursul capului | 55 mm |
| Dimensiunea niplului | 6 mm,
8 mm |
| Dimensiuni (LxH) | 160х290х260 mm |
| Greutate | 4 kg |
| Controlul vitezei | da |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Holzmann |
| Cod EAN | 9120058373510 |
Specificațiile și imaginile produsului Maşina de frezat Holzmann OBF1200 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.