Caracteristici generale
| Putere | 1700 W |
| Tipul de alimentare | de rețea |
| Numărul de rotații pe minut, 1-a viteză | 30000 rot/min |
| Cursul capului | 50 mm |
| Dimensiunea niplului | 8 mm |
| Greutate | 4.4 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | ProCraft |
| Cod EAN | 6972622481588 |
Specificațiile și imaginile produsului Maşina de frezat ProCraft POB1700 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.