Caracteristici generale
| Putere | 1300 W |
| Tipul de alimentare | de rețea |
| Numărul de rotații pe minut, 1-a viteză | 30000 rot/min |
| Lucrul coșului mașinii | 50 mm |
| Dimensiunea niplului | 6 mm,
8 mm |
| Greutate | 3.7 kg |
| Conectarea aspiratorului | da |
| Controlul vitezei | da |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Ресанта |
| Cod EAN | 4606059028031 |
Specificațiile și imaginile produsului Maşina de frezat Ресанта 75131 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.