Caracteristici generale
| Puterea absorbită | 850 W |
| Turația in gol | 800-3000 min‾¹ |
| Capacitatea de tăiere in lemn | 100 mm |
| Capacitatea de tăiere in otel | 10 mm |
| Lumina | da |
| Alimentare | priză |
| Greutatea | 2.3 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Ресанта |
| Cod EAN | 4606059027669 |
Specificațiile și imaginile produsului Fierăstrău pentru decupat Ресанта Л-100/850 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.