Caracteristici generale
| Puterea absorbită | 750 W |
| Turația in gol | 500-3000 min‾¹ |
| Acţiune de pendul | 3-trepte |
| Capacitatea de tăiere in lemn | 80 mm |
| Capacitatea de tăiere in otel | 10 mm |
| Alimentare | priză |
| Greutatea | 2.2 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Proton |
Specificațiile și imaginile produsului Fierăstrău pentru decupat Proton ПЛЭ-80 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.