Caracteristici generale
| Putere | 1850 W |
| Lungime lamă | 405 mm |
| Viteza lanţului | 800 m/sec |
| Pasul lanţului | 3/8 " |
| Volum rezervor ulei | 260 ml |
| Greutate | 4.8 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Proton |
| Cod EAN | 5018601425240 |
Specificațiile și imaginile produsului Ferăstrău cu lanţ electric Proton ПЦ-1850 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.