Caracteristici generale
| Tip | pulverizator |
| Putere | 800 W |
| Performanță | 0.38 g/min |
| Capacitate rezervor | 0.8 l |
| Greutate totală | 1.6 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Proton |
| Cod EAN | 5018601401046 |
Specificațiile și imaginile produsului Aerograf Proton ПК-800 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.