Caracteristici generale
| Puterea absorbită | 850 W |
| Turația in gol | 0-3000 min‾¹ |
| Lungimea cursei | 20 mm |
| Acţiune de pendul | 4-trepte |
| Capacitatea de tăiere in lemn | 80 mm |
| Capacitatea de tăiere in otel | 12 mm |
| Alimentare | priză |
| Lungimea cablu alimentare | 2 m |
| Greutatea | 1.3 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Stark |
Specificațiile și imaginile produsului Fierăstrău pentru decupat Stark JS-850l (190040850) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.