Caracteristici generale
| Tip de curățare | uscată ,
umedă |
| Alimentare | acumulator |
| Tip de baterie | Li-Ion |
| Tensiunea bateriei | 18 V |
| Capacitatea bateriei | 4 Ah |
| Debit maxim de aer | 30 l/s |
| Puterea maximă de aspirație | 180 mbar |
| Capacitate recipient | 20 l |
| Material carcasă | metal ,
plastic |
| Tub | plastic |
| Lungime furtun | 1.5 m |
| Nivel zgomot | 74 dB |
| Accesorii | duză pentru spații înguste ,
pentru covoare |
| Specificații suplimentare | filtru pentru curățare umedă ,
filtru HEPA ,
furtun ,
tub din trei elemente ,
bateie ,
încarcator |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Stark |
Specificațiile și imaginile produsului Aspirator industrial Stark VC-200-20 (225020020) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.