Caracteristici generale
| Putere | 1500 W |
| Tensiune | 0 V |
| Numărul de rotații | 24000 rot/min |
| Prelucrarea materialului | lemn |
| Dimensiuni masă | 610х360 mm |
| Dimensiuni | 61х36х31 cm |
| Greutate | 21 kg |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Holzstar |
| Cod EAN | 4036351317975 |
Specificațiile și imaginile produsului Mașină de frezat Holzstar TF 50 E (5901905) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.