| Tip | rindeau-groșat |
| Voltaj | 400 V |
| Puterea | 3000 W |
| Viteza de alimentare | 7 m/min |
| Viteza de rotatie | 5200 rpm |
| Diametrul arborelui de rindeluit | 70 mm |
| Adâncimea maximă de rindeluire | 3 mm |
| Lățimea maximă a piesei de prelucrat | 408 mm |
| Grosimea maximă a piesei de prelucrat | 225 mm |
| Numărul de cuțite | 3 |
| Dimensiunea cuțitelor | 120 mm |
| Ieșire Ø | 120 mm |
| Dimensiuni generale | 1620х920х1010 mm |
| Dimensiunile mesei de lucru | 1640х425 mm |
| Greutate | 260 kg |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Holzstar |









