| Tip | frezat |
| Putere | 5000 W |
| Tensiune | 400 V |
| Numărul de rotații | 10000 rot/min |
| Prelucrarea materialului | lemn |
| Tip mandrină | arborele fusului |
| Cursul manșonului | 130 mm |
| Ieșire Ø | 120 mm |
| Dimensiuni | 100х71 cm |
| Dimensiuni masă | 1000х435 mm |
| Greutate | 310 kg |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Holzkraft |









