Caracteristici generale
| Tip | găurire și frezare |
| Putere | 2000 W |
| Tensiune | 230 V |
| Numărul de rotații | 4000 rot/min |
| Prelucrarea materialului | metal |
| Tip mandrină | BT 30 |
| Cursa longitudinală (X) | 400 mm |
| Cursa transversală (Y) | 210 mm |
| Înălțimea maximă a piesei de prelucrat | 300 mm |
| Dimensiuni | 97х95х102 cm |
| Dimensiuni masă | 620х180 mm |
| Greutate | 192 kg |
| Altele | invertor |
Specificațiile și imaginile produsului Mașină de frezat Optimum MH 25PV (3338156) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.