Caracteristici generale
| Tipul de blocare | electronic |
| Montare | pe podea |
| Rezistent la foc | 30 min |
| Volumul intern | 65 l |
| Număr de încuietori | 1 |
| Numărul de bare transversale | 2 |
| Grosimea barei transversale | 25 mm |
| Numărul de rafturi | 1 |
| Numărul de uși | 1 |
| Balamale | exterior |
| Grosimea ușii | 43 mm |
| Grosimea peretelui | 43 mm |
| Cu taizer | da |
| Dimensiuni externe (LxAxÎ) | 450x455x683 mm |
| Dimensiuni interioare (LxAxÎ) | 364x308x596 mm |
| Greutate | 95 kg |
| Culoare | gri ,
crem |
| Acoperire | cu pulbere |
Specificațiile și imaginile produsului Safeu pentru birou Griffon FS.70.E sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.