Caracteristici generale
| Tipul de blocare | cu cheie |
| Montare | pe podea |
| Rezistent la foc | 30 min |
| Volumul intern | 101 l |
| Număr de încuietori | 1 |
| Numărul de bare transversale | 2 |
| Numărul de rafturi | 1 |
| Numărul de uși | 1 |
| Balamale | exterior |
| Grosimea ușii | 43 mm |
| Grosimea peretelui | 43 mm |
| Dimensiuni externe (LxAxÎ) | 500x455x900 mm |
| Dimensiuni interioare (LxAxÎ) | 412x308x798 mm |
| Greutate | 123 kg |
| Culoare | gri ,
crem |
| Acoperire | cu pulbere |
Specificațiile și imaginile produsului Safeu pentru birou Griffon FS.90.K sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.