| Tip | pentru mobilier |
| Seria ? | HG |
| Grosimea ușii și panoul frontal | 25 mm |
| Numărul de bolţuri rotative | 4 |
| Diametrul bolţuri rotative | 25 mm |
| Tip încuietoare | electronic |
| Culoare | gri |
| Dimensiuni (ÎxLxA) | 310x435x324 mm |
| Dimensiuni interioare (Î xLxA) | 263x386x242 mm |
| Greutate | 58 kg |
| Volum | 25 l |
| Producător | Griffon |









