Caracteristici generale
| Tip | universal 2 în 1 |
| Leagăn în set | da |
| Numar blocuri | 1 |
| Sistem de pliere | carte |
| Pozitia orizontala a spatarului | da |
| Reglarea spătarului | da |
| Centura de siguranta | da |
| Pozitia cu fata/spatele la mama | da |
| Maner cu inaltime reglabila | da |
| Roti | cauciuc |
| Roţi pivotante | da |
| Virsta | de la 0 la 48 luni |
| Greutatea maximă a copilului | 22 kg |
| Culoare | verde |
| Material tapițerie | textil |
| Material șasiu | aluminiu |
| Greutate | 11 kg |
| Capacitate coș | 3 kg |
| Amortizarea roții din față | da |
| Amortizarea roții din spate | da |
| Pelerina pe picioare | da |
| Geantă pentru mamă | da |
| Dimensiune pliată | 93x49x59 cm |
Specificațiile și imaginile produsului Carucior Kinderkraft Prime2 2in1 Dark Green (KSPRIM02GRE2000) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.