Caracteristici generale
| Tip | saltea |
| Numărul de locuri | 2 |
| Dimensiuni | 191x137x25 cm |
| Pompă | nu |
| Material | PVC ,
velur |
| Sarcină maximă | 273 kg |
| Culoare | gri ,
verde |
| Greutatea | 3.65 kg |
Alte informații
| Greutatea brută | 3.22 kg |
| Producător | Intex |
| Cod EAN | 6941057418391 |
Specificațiile și imaginile produsului Saltea gonflabila Intex 64108 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.