Caracteristici generale
| Tip | fără percuție |
| Tip mandrină | fixare rapidă |
| Alimentare | acumulator |
| Tip de baterie | Li-Ion |
| Tensiunea bateriei | 18 V |
| Deschiderea mandrinei | 0.8-10 mm |
| Numărul de viteze | 2 |
| Revers | da |
| Rotații 1 viteza | 350 min‾¹ |
| Rotații 2 viteza | 1300 min‾¹ |
| Trepte ale momentului de torsiune | 20 |
| Moment de strângere maxim | 35 Nm |
| Set | fara case acumulator si încărcător |
| Greutatea | 1.41 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Villager |
| Cod EAN | 8605032611532 |
Specificațiile și imaginile produsului Mașină de înșurubat Villager Fuse VLN 3220 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.