| Diagonală display | 10.95 " |
| Rezolutie display | 1920x1200 |
| Tip panel | IPS |
| Procesor | MediaTek Helio G88 |
| Frecvenţă procesor | 2000 MHz: |
| Număr de miezuri | 8 |
| Memoria operativa | 4 Gb |
| Memorie incorporată | 128 Gb |
| Camera de spate | 8 Mp |
| Cameră frontală | 8 Mp |
| Capacitatea bateriei | 7040 mAh |
| Difuzoare încorporate | da |
| Microfon încorporat | da |
| Suport card memorie | da |
| Wi-Fi | da |
| Bluetooth | da |
| 3G | da |
| LTE (4G) | da |
| Receptor GPS | da |
| Sistem de operare | Android 13.0 |
| Material carcasa | metal |
| Culoare | gri |
| Dimensiuni | 255.2x166.3x7.1 mm |
| Greutate | 465 g |
| Altele | stylus inclus |
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 0.8 kg |
| Producător | Lenovo |
| Cod EAN | 197531856241, 198157721388 |









