Caracteristici generale
| Diagonală display | 8.7 " |
| Rezolutie display | 1340x800 |
| Tip panel | LCD |
| Procesor | Unisoc T616 |
| Frecvenţă procesor | 2000 MHz: |
| Număr de miezuri | 8 |
| Memoria operativa | 4 Gb |
| Memorie incorporată | 64 Gb |
| Camera de spate | 8 Mp |
| Cameră frontală | 5 Mp |
| Capacitatea bateriei | 6400 mAh |
| Difuzoare încorporate | da |
| Microfon încorporat | da |
| Suport card memorie | da |
| 3G | da |
| LTE (4G) | da |
| Sistem de operare | Android 11 |
| Material carcasa | aluminiu |
| Culoare | gri |
| Dimensiuni | 211x124x7.6 mm |
| Greutate | 372 g |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Realme |
Specificațiile și imaginile produsului Tableta Realme Pad Mini 8.7 4Gb/64Gb LTE Grey sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.