| Tip | acvariu |
| Forma acvariului | asimetrică |
| Material | sticlă , plastic |
| Culoare | transparent , negru |
| Volumul | 60 l |
| Dimensiuni | 41x41x60 cm |
| Lăţime | 41 cm |
| Înălţime | 60 |
| Adâncime | 41 cm |
| Grosimea sticlei | 4 mm |
| Iluminare | da |
| Filtru | da |
| Încălzitor | da |
| Producător | Aquael |
| Cod EAN | 5905546192538, 5905546331364 |









