Caracteristici generale
| Tip | full-size |
| Tehnologie | cu fir |
| Microfon | da |
| Diametru difuzor | 50 mm |
| Frecvența minimă reproductibilă | 20 Hz |
| Frecvența maximă reproductibilă | 20000 Hz |
| Lungime cablu | 2.2 |
| Conector | USB |
| Controlul volumului | da |
| Culoare | negru |
| Specificații suplimentare | LED-iluminare |
Alte informații
| Producător | Marvo |
| Cod EAN | 6932391920565 |
Specificațiile și imaginile produsului Căşti Marvo HG9055 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.