Caracteristici generale
| Tip | motouneltei |
| Grosime de tăiere | 22 mm |
| Lungimea lamei | 50 cm |
| Tipul cuțitului | bilateral |
| Frecvența tăietorului | 2700 1/min |
| Tip a acumulatorului | Li-Ion |
| Tensiunea bateriei | 18 V |
| Durata funcționării | 40 min |
| Greutate | 2.85 kg |
| Dimensiunile | 970 x 213 x 188 mm |
| Setul de livrare | bateria și încărcătorul nu sunt incluse |
Specificațiile și imaginile produsului Mașina de tuns gard viu cu acumulator Karcher HGE 18-50 Battery (1.444-240.0) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.