Caracteristici generale
| Locație | linear |
| Lățime | 120 cm |
| Adâncime | 60 cm |
| Înălțime | 75 cm |
| Dimensiuni (LxIxA) | 120x75x60 cm |
| Material blat | PAL |
| Culoare carcasă | alb/negru |
| Material carcasă | PAL |
| Greutate | 24.5 kg |
| Altele | etajera in set |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Trendy |
Specificațiile și imaginile produsului Masa de birou Trendy Lima White Marble/Black 120x60x75.4cm GTR001038 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.