Șurubelnița Dastool HJ1208 primește energie de la o rețea de 220 V, conectându-se la cea mai apropiată priză electrică printr-un cablu de rețea. Acest model de rețea este convenabil pentru lucrări de asamblare și instalare în cadrul spațiilor și este proiectat pentru fixarea gips-cartonului, placajului, plăcilor de tâmplărie cu șuruburi.
| Tip aplicații | găurit/înșurubat |
| Tip | fără percuție |
| Putere | 550 W |
| Tip mandrina | rapida |
| Alimentare | priză |
| Deschiderea mandrinei | 10 mm |
| Greutate | 1.75 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Dastool |
| Cod EAN | 8944658420426 |









