Caracteristici generale
| Forma | linear |
| Înălțime | 1.6 cm |
| Lățime | 48.1 cm |
| Adâncime | 54.1 cm |
| Culoare carcasă | stejar |
| Material carcasă | lemn |
| Specificații suplimentare | se potrivește cu garderoba Sokme Francesca 3D Stejar Wotan/Alb ,
3 buc. |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Sokme |
Specificațiile și imaginile produsului Un set de rafturi pentru dulap Sokme Francesca 3Д Stejar Wotan/Alb sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.