Caracteristici generale
| Înălţime | 50 mm |
| Lungimea | 645 mm |
| Lățime | 350 mm |
| Tip dulie | T8 |
| Numar de becuri | 2 |
| Tip bec | luminescent |
| Temperatura de culoare
?
| 1700 K |
| Putere maxima per bec | 20 W |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Material carcasa | metal |
| Culoare carcasa | crom ,
alb |
| Altele | flux luminos: 2000 Lm |
Alte informații
| Producător | Horoz |
| Cod EAN | 2100000345564 |
Specificațiile și imaginile produsului Plafonieră Horoz HL180 (14120) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.