Caracteristici generale
| Înălţime | 30 mm |
| Lungimea | 600 mm |
| Lățime | 30 mm |
| Tip dulie | T5 |
| Numar de becuri | 1 |
| Tip bec | SMD LED |
| Temperatura de culoare
?
| 6400 K |
| Putere maxima per bec | 7 W |
| Gradul de protecţie | II |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Material carcasa | plastic |
| Material abajur | plastic |
| Culoare carcasa | alb ,
gri |
| Culoare abajur | alb |
| Altele | 552lm |
Specificațiile și imaginile produsului Plafonieră Horoz HL2001L Sigma-7 (33449) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.