Caracteristici generale
| Tip | stîlp |
| Înălțime | 500 mm |
| Diametru | 76 mm |
| Max. puterea lămpii | 60 W |
| Tip dulie | E27 |
| Panouri solare | nu |
| Gradul de protecție | IP44 |
| Material carcasă | metal |
| Senzor de mișcare | nu |
| Culoarea caroseriei | inox |
Alte informații
| Producător | Horoz |
| Cod EAN | 8680985519517 |
Specificațiile și imaginile produsului Lampa de gradină Horoz HL234 (140688) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.