Caracteristici generale
| Tip | corp de iluminat de grădină |
| Înălţime | 300 mm |
| Diametru | 173 mm |
| Tip dulie | E27 |
| Numar de becuri | 2 |
| Tip bec | LED |
| Putere maxima per bec | 11 W |
| Factor de protecţie | IP44 |
| Material carcasa | aluminiu |
| Material abajur | sticlă |
| Culoare abajur | negru |
Alte informații
| Producător | Horoz |
| Cod EAN | 2100000382781, 8680985519821 |
Specificațiile și imaginile produsului Aplică exterior Horoz HL267 Manolya-3 (33292) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.