Caracteristici generale
| Înălţime | 52 mm |
| Diametru | 14 mm |
| Numar de becuri | 1 |
| Tip bec | LED |
| Putere maxima per bec | 0.12 W |
| Gradul de protecţie | III |
| Factor de protecţie | IP45 |
| Material carcasa | metal |
| Culoare carcasa | argintiu |
Specificațiile și imaginile produsului Lampa de gradină Horoz 078-001-0001 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.