Caracteristici generale
| Tip | incorporabil |
| Înălțime | 95 mm |
| Lungimea | 95 mm |
| Lățimea | 95 mm |
| Tipul lămpii | LED |
| Lampa inclusă | da |
| Max. puterea lămpii | 1.2 W |
| Temperatura de lumina | 2700 K |
| Panouri solare | nu |
| Gradul de protecție | IP67 |
| Senzor de mișcare | nu |
| Culoarea caroseriei | alb |
| Caracteristici și funcții | culoarea luminii: alb ,
68 lm |
Alte informații
| Producător | Horoz |
| Cod EAN | 2100000284900, 8680985520698, 8698965417852 |
Specificațiile și imaginile produsului Lampa de gradină Horoz HL941L Inci White (330110) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.