Caracteristici generale
| Înălţime | 55 mm |
| Lungimea | 595 mm |
| Lățime | 595 mm |
| Tip dulie | lumina LED incorporata |
| Numar de becuri | 1 |
| Tip bec | LED |
| Temperatura de culoare
?
| 6400 K |
| Putere maxima per bec | 36 W |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Material carcasa | metal |
| Material abajur | plastic |
| Culoare carcasa | nichel |
| Culoare abajur | alb |
| Altele | 3000 lm |
Specificațiile și imaginile produsului Plafonieră Horoz HL975LE (33439) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.