| Alimintare | Acumulator |
| Motor fără perii | da |
| Tip de baterie | Li-Ion |
| Tensiunea bateriei | 18 V |
| Capacitatea bateriei | 5 Ah |
| Turatia in gol | 8500 rpm |
| Diametrul ext. al discului | 125 mm |
| Diametrul de aterizare | 22.2 mm |
| Filetul arborelui | M14 |
| Mâner suplimentar | da |
| Valiză | da |
| Altele | 2 baterii , încărcător , case in set |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Rawlplug |









