Caracteristici generale
| Alimintare | Acumulator |
| Motor fără perii | da |
| Tip de baterie | Li-Ion |
| Tensiunea bateriei | 20 V |
| Capacitatea bateriei | 4 Ah |
| Timp de încărcare | 1 ore |
| Turatia in gol | 8500 rpm |
| Diametrul ext. al discului | 125 mm |
| Diametrul de aterizare | 22.2 mm |
| Filetul arborelui | M14 |
| Blocarea arborelui | da |
| Mâner suplimentar | da |
| Greutatea masinii | 4 kg |
| Valiză | da |
| Altele | 2 baterii ,
încărcător ,
case in set |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Ronix |
Specificațiile și imaginile produsului Polizor unghiular Ronix 8657 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.