Caracteristici generale
| Lățimea maximă de slefuire | 150 mm |
| Lungimea maximă de șlefuire | 800 mm |
| Dimensiunea benzii abrazive | 2580х150 mm |
| Viteza benzii | 14 m/sec |
| Extracția externă a prafului | 100 mm |
| Puterea motorului | 2200 W |
| Tensiune de rețea | 400 V |
| Înălțimea maximă a piesei de prelucrat | 150 mm |
| Dimensiunile mesei | 900х360 mm |
| Dimenseuni | 1700х1000х1150 mm |
| Greutatea | 250 kg |
Specificațiile și imaginile produsului Șlefuitor cu banda de masă Holzkraft KSO 150M Pro sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.