Caracteristici generale
| Lățimea maximă de slefuire | 200 mm |
| Lungimea maximă de șlefuire | 850 mm |
| Dimensiunea benzii abrazive | 2600х150 mm |
| Viteza benzii | 20 m/sec |
| Extracția externă a prafului | 120 mm |
| Puterea motorului | 2300 W |
| Tensiune de rețea | 400 V |
| Dimensiunile mesei | 750х300 mm |
| Dimenseuni | 1720х700х1030 mm |
| Greutatea | 180 kg |
Specificațiile și imaginile produsului Șlefuitor cu banda de masă Holzkraft KSO 1500F (5901500) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.