Caracteristici generale
| Flux luminos | 230 lm |
| Tipul de strălucire | 4000 K |
| Număr de lămpi | 1 |
| Tip de lampă | LED SMD |
| Tip patron | LED |
| Consumul de energie | 7 W |
| Gradul de protecție | IP 20 |
| Culoare carcasa | alb ,
negru |
Alte informații
| Producător | Elmos |
| Cod EAN | 4841243033556 |
Specificațiile și imaginile produsului Veioză birou Elmos HLTL014 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.