| Material | sticlă |
| Forma | oval |
| Dimensiuni | 32x27 cm |
| Lungime | 32 cm |
| Lăţime | 27 cm |
| Utilizarea în mașina de spălat vase | da |
| Utilizare în cuptor cu microunde | da |
| Numărul de compartimente | 1 |
| Culoare | transparent |
| Număr în set | 1 buc |
| Producător | Pasabahce |
| Cod EAN | 680678149982 |









