Caracteristici generale
| Înălţime | 73 mm |
| Diametru | 223 mm |
| Tip dulie | lumina LED incorporata |
| Numar de becuri | 1 |
| Tip bec | SMD LED |
| Temperatura de culoare
?
| 4000 K |
| Fluxul de lumină | 600 lm |
| Putere maxima per bec | 6 W |
| Gradul de protecţie | I |
| Factor de protecţie | IP54 |
| Material carcasa | plastic |
| Material abajur | plastic |
| Culoare carcasa | chrom |
| Culoare abajur | alb |
Alte informații
| Producător | Philips |
| Cod EAN | 8719514417854 |
Specificațiile și imaginile produsului Plafonieră Philips Doris 929003190701 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.