Caracteristici generale
| Tip | încărcător |
| Tensiune de ieșire | 20 V |
| Curent maxim de ieșire | 3 A |
| Puterea | 30 W |
| Culoare | alb |
| Numărul de conectori de ieșire | 2 |
| Conector la sursa de alimentare | USB type C ,
USB Type-A |
| Conector de cablu | USB type C |
| Cu fir | da |
| Quick Charge | da |
| Cablu inclus | da |
| Lungimea cablului | 1 m |
| Dimensiuni | 76x44x29 mm |
| Greutate | 73 g |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Hoco |
| Cod EAN | 6942007631563 |
Specificațiile și imaginile produsului Încărcător Hoco CS55A Surplus Type-C to Type-C White sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.